"سفر"

 • راهنمای سفر به کنیا

  راهنمای سفر به کنیا

  سفر به کنیا آفریقا کنیا قدرتمند ترین کشور شرق آفریقا از لحاظ اقتصادی است و همچنین کشوری با درآمد متوسط است که به سرعت در حال پیشرفت می باشد. با اینکه کنیا گروه ها و فرهنگ های متفاوتی را دارد، اما مردم کنیا حس وطن پرستی بسیار زیادی نسبت به کشورشان دارند. بیشتر آن ها آینده کنیا را مثبت می‌بینند و از وجود گردشگرانی که باعث افزایش درآمد کشور می‌شوند، خوشنود هستند. بیشتر گردشگران به خاطر طبیعت، حیات وحش و فرهنگ فوق العاده، به این کشور می آیند. پایتخت کنیا؛ نایروبی می باشد. با افرا راهنمای سفر به کنیا را با هم مرور می کنیم
  -
  Travel Guide to Kenya
  ... بیشتر بخوانید
 • راهنمای کامل سفر به کوبا: تفریحات، هزینه ها و نکات

  راهنمای کامل سفر به کوبا: تفریحات، هزینه ها و نکات

  سفر به کوبا همان طور که می دانید کوبا یکی از کشورهای قاره ی آمریکا است، اما آیا سفر ارزان به کوبا ممکن است؟ کوبا کشور گرانی نیست اما در مورد سفر به این کشور دیدنی و جذاب نکاتی وجود دارد که می توانید در این نوشتار افرا به طور کامل مطالعه کنید.. در این جا سعی کرده ایم تا اطلاعاتی کامل و خوب از سفر به کوبا و هزینه های آن بگذاریم . با ما باشید:
  -
  A complete guide to traveling to Cuba: entertainment, expenses and tips
  ... بیشتر بخوانید
 • راهنمای مسافرتی زیمبابوه

  راهنمای مسافرتی زیمبابوه

  راهنمای مسافرتی زیمبابوه زیمبابوه کشوری آفریقایی است که در سال۲۰۰۰، نام آن تازه بر سر زبان ها افتاد و بیشتر مردم جهان متوجه شدند که همچین کشوری هم در قاره ی آفریقا وجود دارد. دلیل آن هم برشکستگی و سقوط اقتصادی قابل توجه این کشور بود. نام دیگری که کشور زیمبابوه را با آن می شناسند، کشور آبشار ویکتوریا است. اگر شما قصد سفر به یکی ازکشورهای ناشناخته ی قاره ی آفریقا را دارید و احتمالا اگر آن کشور، زیمبابوه نام دارد، در ادامه با افرا همراه باشید تا مروری بر راهنمای سفر به زیمبابوه داشته باشیم.
  -
  Zimbabwe Travel Guide
  ... بیشتر بخوانید
 • راهنمای سفر به باتومی

  راهنمای سفر به باتومی

  باتومی، شهر ساحلی گرجستان شهری ساحلی، مناسب برای یک تفریح خاطره انگیز با هر کسی که دوست دارید! باتومی از آن شهرهایی است که می توانید در آنجا آرامش کسب کنید، غذاهای محلی گرجستانی بخورید، از دریا لذت ببرید و از جاذبه ها متفاوتی دیدن کنید. این شهر در غرب گرجستان و در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است. در این شهر علاوه بر جاذبه هایی که برای شما فراهم شده می توانید در پارک گیاهشناسی آن گشت و گذار کنید و البته در فصل هایی از خاص نیز در بالای کوه های آن می توانید ورزش محبوب اسکی را انجام دهید. راهنمای سفر به باتومی نشان می دهد که این مقصد جذاب به دلایل زیادی از جمله لازم نبودن ویزا برای ایرانیان و نزدیک بودن آن به ما یکی از بهترین مکان هایی است که باید به آن سفر کنید. علاوه بر این مطلب می توانید هزینه های سفر به باتومی را نیز مشاهده کنید. افرا در این مطلب راهنمای سفر به باتومی را بایتان فراهم کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.
  -
  Travel Guide to Batumi
  ... بیشتر بخوانید
 • راهنمای سفر به آنکارا

  راهنمای سفر به آنکارا

  آنکارا شهری زیبا در کشور ترکیه اگر قصد سفر به پایتخت کشور ترکیه را دارید باید به سمت آنکارا بروید. شهری که تلفیقی از مدرنیته و سنت آن را در برگرفته است. این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری برای گردشگران خود هست. در سال های اخیر آنکارا پیشرفت های زیادی داشته است. فرهنگ مردمان ترکیه به ایرانیان شباهت های زیادی دارد. لازم به ذکر است که یادگیری زبان ترکی استانبولی که زبان اصلی این منطقه است، کار بسیار سختی نیست اگر شما دارای اصالتی ترک باشید از لحاظ شنیداری می توانید بسیاری از کلمات را درک کنید، اگر هم فارس باشید به قطعیت می توان گفت که یادگیری این زبان مدت زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. حال می خواهیم کمی بیشتر با این کشور و آنچه باید بدانیم از آن آشنا شویم پس افرا را در این سفر همراهی نمایید.
  -
  Travel Guide to Ankara
  ... بیشتر بخوانید
 • سفر به قشم

  سفر به قشم

  جزیر قشم بزرگ ترین جزیره ایران و از شاخته شده ترین جزیره های کشورمان است که در استان هرمزگان قرار گرفته است. این جزیره طبیعتی بکر و زیبا دارد و تاریخ آن به درازای دوران ساسانیان است. مدت زیادی است که این جزیره ی جنوبی به مقصد گردشگری بسیاری از ایرانی ها و توریست های خارجی تبدیل شده است. اگر قصد دارید تا سفر به قشم کنید اطلاعاتی درباره ی این که چه زمانی برای رفتن مناسب تر است، از چه جاهایی باید دیدن کرد و چه هزینه هایی را باید متقبل شد داشته باشید که در این نوشتارافرا می خواهد این اطلاعات را در اختیارتان قرار بدهد پس با ما باشید.
  -
  Travel to Qeshm
  ... بیشتر بخوانید