"تور های نوروزی"

 • سفر به کوبا | بهترین جاذبه های گردشگری کوبا

  سفر به کوبا | بهترین جاذبه های گردشگری کوبا

  سفر به کوبای با شکوه، بزرگترین جزیره ی کارائیب ، ترکیبی از فرهنگ، تاریخ و زیبایی است. موسیقی زنده ای که در خیابان های سنگفرش شده اجرا می شود و مربوط به میراث جهانی هاوانا است، ماشین های قدیمی که هنوز در خیابان ها حرکت می کنند، و ساختمان های قدیمی متعلق به دوره ی استعمار کوبا، این حس را به انسان منتقل می کند که این کشور در دوره ای از زمان متوقف شده است.کوبا از زیبایی های طبیعی فراوانی برخوردار است.این جزیره ی زیبا بیش از 3000 کیلومتر خط ساحلی دارد که بیشتر آنها سواحلی زیبا و خیره کننده اند. صخره های مرجانی در آبهای فیروزه ای می درخشند، نواحی حومه ای کوبا و جزایر اطرافش در زمان انقلاب کوبا میزبان روسای جمهور بوده است و نویسندگان زیادی از سرتاسر جهان مثل ارنست همینگوی از این کشور و طبیعت آن الهام گرفته اند. همراه با این تاریخ غنی و زیبایی و ماهیگیری و غواصی، کوبا تنوع و ژرفایی را به شما عرضه می کند که در کمتر جزیره ی کارائیبی همانند آن را خواهید یافت. در ادامه با معرفی جاهای دیدنی کوبا و جاذبه های گردشگری کوبا با ما همراه باشید.
  -
  Travel to Cuba | Best Cuba Tourism Attractions
  ... بیشتر بخوانید
 • جنگل شروود ، جایی که در آن با رابین هود برخورد می کنید ‏

  جنگل شروود ، جایی که در آن با رابین هود برخورد می کنید ‏

  جنگل شروود جاییست که بسیاری را یاد داستان افسانه ای و محبوب رابین هود می اندازد. هرچند هنوز مشخص نیست چنین شخصیتی در واقعیت در این جنگل زندگی می کرد یا این داستان فقط یک افسانه است ، اما با این حال این جنگل را با نام او می شناسند. هرچند این جنگل به خودی خود طبیعتی بکر و سرسبز دارد.
  -
  Sherwood Forest, where you encounter Robin Hood
  ... بیشتر بخوانید
 • سفر به فضا

  سفر به فضا

  زمین واقعا جای شگفت انگیز و خاصی است، هوای کافی وجود دارد که به راحتی می توان در آن نفس کشید، آب در آن به وفور پیدا می شود و آب و هوای قابل تحملی دارد. اما واقعا اگر تکنولوژی سفر به فضا و زنده ماندن در آن وجود داشت، دوست داشتید تا در کدام یکی از سیاره ها زندگی کنید؟ بیایید به همراه افرا کمی از واقعیت ها دور شویم و نگران نباشید، چون بعد از کمی دوباره شما را به واقعیت برمی گردانیم! و به دیگر سیاره ها برویم تا ببینیم در آن ها چه خبر است و هر کدام چه ویژگی هایی دارند.
  -
  Trip to space
  ... بیشتر بخوانید
 • قصر چنونسو ، قصری زیبا بروی آب در فرانسه

  قصر چنونسو ، قصری زیبا بروی آب در فرانسه

  قصر چنونسو (Chateau de Chenonceau) در نزدیکی یک روستای کوچک به نام چنونسو در فرانسه واقع شده است. این قصر یکی از زیباترین قصرهای شناخته شده در دره Loire است. دلیل خاص بودن این قصر اینست که بخشی از آن روی رودخانه شر (Cher ) قرار گرفته است که در روزهای عادی رودخانه ای آرام و چشم نواز است. این قصر بخاطر تاریخ و معماری خاصی که دارد بسیار منحصر به فرد و جذاب است. قرن ها این قصر توسط خانم ها اداره و محافظت شده است به همین دلیل آن را "قصر بانوان" می نامند.
  -
  Castle Chenonso, a beautiful castle on water in France
  ... بیشتر بخوانید