"اخبار"

 • معمای ۷ حفره عجیب در زمین!

  معمای ۷ حفره عجیب در زمین!

  زمین پر از شگفتی و زیبایی است. در گوشه و کنار این کره خاکی پدیده هایی وجوددارند که آنقدر شگفت انگیز هستند که باورشان سخت است. برخی آنقدر عجیب هستند که دوست داریم به آن مقاصد سفر کنیم تا با چشم خودمان این پدیده های خارق العاده را ببینیم. در این مطلب قصد داریم ۷ حفره عجیب و غریب را به شما معرفی کنیم که به دست طبیعت و در اثر پدیده های جغرافیایی یا به دست بشر ساخته شده اند. با افرا همراه باشید تا با این ده حفره عجیب روی زمین آشنا شویم.
  -
  Riddle 7 Strange Cavern on Earth!
  ... بیشتر بخوانید
 • دفن مرده در کاخ اردشیر بابکان
  -
  Dead burial in Ardeshir Palace Babakan
  ... بیشتر بخوانید
 • عوارض خروج از کشور چندین برابر شد!

  عوارض خروج از کشور چندین برابر شد!

  عوارض خروج از کشور در لایحه ی بودجه ی سال ۹۷ قانونی جدید تصویب شد اینکه عوارض خروج از کشور به طور چشمگیری افزایش پیدا کرد و تقریبا ۳ برابر بیشتر شد! علیرغم این که پرداخت عوارض خروج از کشور قانون جدیدی نیست، اما چیزی که بیشتر از هر چیزی خیره کننده است، افزایش چندین برابری آن است… با جزییات این خبر همراه افرا باشید:
  -
  The cost of leaving the country has multiplied!
  ... بیشتر بخوانید
 • شهرهای کوچک اما خارق العاده اسپانیا را بشناسید

  شهرهای کوچک اما خارق العاده اسپانیا را بشناسید

  وقتی صحبت از کشور های اروپایی از نظر زیبایی و توریست پذیری به میان می آید، اولین کشوری که در ذهن ها نقش می بندد اسپانیا با تمام جاذبه ها، تور ها، شهر ها، مردم خونگرم، باشگاه های معروف، جشنواره ها، تاکستان ها و در نهایت معماری خیره کننده قرون وسطایی اش است. البته این کشور را می توان در لیست محبوب ترین ها در جهان هم گذاشت. اکثر مردم شهر های بزرگ اسپانیا مانند مادرید و یا بارسلونا و ... را می شناسند، اما تمامی این شهرها بخشی از جذابیت ها و تفریحات این کشور را به ما نشان می دهند، پس بهتر است برای آشنایی بیشتر با این کشور سری به شهر های کوچک و ناشناخته تر و شهرهای توریستی اسپانیا بزنید که دارای فرهنگ هایی جالب، چشم انداز هایی زیبا و حتی شب هایی رمانتیک و سرگرم کننده برای شما هستند. از میان تمامی شهرهای اسپانیا ما تصمیم داریم تا 5 شهرهای دیدنی اسپانیا را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید:
  -
  Discover the small, but wonderful Spain towns
  ... بیشتر بخوانید
 • قصر چنونسو ، قصری زیبا بروی آب در فرانسه

  قصر چنونسو ، قصری زیبا بروی آب در فرانسه

  قصر چنونسو (Chateau de Chenonceau) در نزدیکی یک روستای کوچک به نام چنونسو در فرانسه واقع شده است. این قصر یکی از زیباترین قصرهای شناخته شده در دره Loire است. دلیل خاص بودن این قصر اینست که بخشی از آن روی رودخانه شر (Cher ) قرار گرفته است که در روزهای عادی رودخانه ای آرام و چشم نواز است. این قصر بخاطر تاریخ و معماری خاصی که دارد بسیار منحصر به فرد و جذاب است. قرن ها این قصر توسط خانم ها اداره و محافظت شده است به همین دلیل آن را "قصر بانوان" می نامند.
  -
  Castle Chenonso, a beautiful castle on water in France
  ... بیشتر بخوانید